Ruletka

Nie masz pomysłu co robić? Wybierz miasto, kategorię
i wylosuj sobie coś

O nas

Historia powstania gdyNudno.pl

Serwis internetowy gdyNudno.pl został uruchomiony w maju 2011 roku, ale początki prac nad nim sięgają rok wcześniej. Czterech studentów Uniwersytetu Ekonomicznego im. Karola Adamieckiego w Katowicach nudziło się w słoneczne popołudnie i nie mogąc znaleźć sposobu na ciekawe spędzenie wolnego czasu na Śląsku szukało pomysłu w Internecie. Nie znaleźliśmy rzetelnych, ciekawych i obszernych informacji oraz pomysłów i właśnie tak zaczęło się projektowanie gdyNudno.pl.

Misja serwisu

"Wyszukaj ciekawe miejsce i baw się dobrze!" - to hasło, które jest mottem przewodnim twórców serwisu. Chcemy obalić panujące wciąż w innych regionach Polski stereotypy, że Śląsk to jedynie kopalnie. Naszym celem jest połączenie właścicieli, zarządców i administratorów ciekawych firm i miejsc naszego regionu z osobami, które szukają wciąż nowych sposobów na spędzenie wolnego czasu.

Plany na przyszłość

Zamierzamy w dalszym ciągu dążyć do rozbudowy funkcjonalności oraz zaplecza merytorycznego serwisu gdyNudno.pl. Naszym celem jest umieszczenie w bazie wszystkich ciekawych miejsc na Śląsku. Jako, iż nie skupiamy się jedynie na komercyjnych firmach, ale również na miejscach ogólnodostępnych i cudownych zakątkach znanych tylko przez lokalnych mieszkańców zapraszamy do współtworzenia serwisu. Dziel się swoją wiedzą i odbieraj zasłużone korzyści. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Korzystaj z promocji dla użytkowników gdyNudno.pl!

Nasz serwis stara się regularnie oferować swoim użytkownikom kupony zniżkowe uprawniające do korzystania z licznych atrakcji, których możecie doświadczyć korzystając z usług przedsiębiorstw posiadających swoje oficjalne konta w naszym serwisie. O wszystkich zniżkach dowiesz się z naszych newsletterów.

Właściciel serwisu

Serwis gdyNudno.pl jest własnością czterech osób wchodzących w skład spółki działającej jako pion gnStudio Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 68.